Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" czy "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom. Polityka prywatności

REZERWACJA TELEFONICZNA: 602 637 656

O nas

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej…

„Dom Żuławski" usytuowany jest w centrum Krynicy Morskiej, z pięknym widokiem na Zalew Wiślany. Od morza oddalony jest 650 m i tą odległość można pokonać w ciągu 10 minut urokliwą ścieżką przez las. W niewielkiej odległości mamy także molo oraz mnóstwo barów, restauracji i sklepów.

Naszym gościom oferujemy ciche, przytulne, przestronne pokoje 2, 3, 4 osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w indywidulaną łazienkę, TV LCD, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń. Wszystkie pokoje wyposażone są w lodówki.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy mini plac zabaw.

Zmotoryzowanym turystom zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe.


                          
  

Zapraszamy Państwa do naszego Pensjonatu oraz życzymy miłego i udanego wypoczynku….
 

O nas   |   Okolice   |   Galeria   |   Cennik   |   Kontakt / Rezerwacje |   Polityka prywatności

Projekt i realizacja © 2013 - Agencja Reklamowa GABO s.c.